Najlepsze Szablony CV do Pobrania za Darmo w PDF

Zobacz darmowe szablony CV do wypełnienia i pobrania w Internecie. Wygeneruj profesjonalne CV online za darmo w Kreatorze CraftCv.
darmowe cv
Share
Potrzebujesz wygenerować profesjonalne CV online? Zobacz darmowe szablony CV do wypełnienia i pobrania w Internecie. 

Badania pokazują, że na jedno oferowane stanowisko, odpowiada ok. 50 zainteresowanych. Co prawda rekruter poświęca średnio 4 minuty na przeczytanie CV, ale to pierwsze 6 sekund decyduje o tym, czy aplikacja zostanie odrzucona, czy czytana dalej.


Poniżej przedstawimy Ci darmowe szablony CV do ściągnięcia za darmo w PDF. Dlaczego Warto skorzystać z bezpłatnych wzorów CraftCv?
  • Każdy poniżej przedstawiony wzór możesz stworzyć bez zdjęcia
  • Możesz dowolnie zmieniać kolejność sekcji na szablonie
  • Każdy szablon Curriculum Vitae posiada 8 unikalnych wersji kolorystycznych
  • W każdym szablonie masz możliwość wybrania czcionek treści oraz nagłówków
  • Wszystkie wzory CV posiadają również możliwość wizualizacji znajomości języków oraz programów. Możesz je przedstawić za pomocą 4 różnych diagramów lub jeśli chcesz to opisowo

W Kreatorze CraftCv stworzysz swoje CV w zaledwie kilka minut. Kreator CV jest bardzo prosty w obsłudze i nie wymaga żadnej dodatkowej wiedzy graficznej ani ściągania dodatkowych aplikacji. Wystarczy, że wybierzesz układ CV i uzupełnisz go treścią. Sprawdź jak łatwo i szybko możesz modyfikować wpisywane dane w szablonach CV.


Sprawdź poniższe 4 darmowe wzory Curriculum Vitae i przetestuj program do CV.

1. CZYTELNY SZABLON CV DO POBRANIA W KREATORZE

Potrzebujesz prostego i klasycznego wzoru? Nie pracujesz w branży kreatywnej? Classic to przykład wzoru CV, który nada się na każde stanowisko. Dane umieszczone w CV są przedstawione na białym tle, dzięki czemu można je łatwo odczytać i przejrzeć. Nie ma tu żadnych skomplikowanych motywów graficznych, które zaburzałyby kompozycję dokumentu.

Zalety CV Classic:

Szablon CV rekomendowany dla:
CV Sprzedawcy, CV Call Center

darmowe cv


Pamiętaj! Odpowiedni wzór CV od razu zwraca na siebie uwagę, często nawet zanim osoba rekrutująca skupi się na jego zawartości merytorycznej. Atrakcyjna forma przekazu świadczy o tym, że kandydat zaangażował się w proces poszukania pracy, wyjątkowo dba o wizerunek zawodowy i stosuje nowoczesne rozwiązania.


2. DARMOWE CV DO POBRANIA W PDF

Darmowy szablon CV Machete łączy ciekawy projekt z profesjonalnym i czytelnym wyglądem. Jest to wzór CV, w którym kolory zostały wykorzystane odważnie, jednak ciągle w ramach klasycznej elegancji. Układ pozwala na bardzo czytelne i uporządkowane opisanie swoich cech, wykształcenia i doświadczenia.

Wzór CV jest bardzo charakterystyczny, na pewno zatem nie zostanie przeoczony w procesie rekrutacji nawet w stosie innych dokumentów. Ten profesjonalny szablon CV zwraca uwagę prostotą oraz czytelnym wykonaniem.

Zalety CV Machete:

Gotowy Wzór CV idealny dla: CV Handlowca, CV Fryzjera

szablon CV do pobrania za darmo

3. GOTOWY WZÓR CV DO WYPEŁNIENIA ZA DARMO

Szablon CV Orb jest bardzo uniwersalnym wzorem i pasuje praktycznie na każde aplikowane stanowisko. Jest przejrzysty i czytelny, a jednocześnie nowoczesny.

Zalety CV Orb:
Szablon CV polecany dla: CV Pracownik Biurowy, CV Recepcjonistka

gotowy wzór cv do pobrania za darmo

NOWOCZESNY SZABLON CV DO POBRANIA ZA DARMO 

Smart to darmowy wzór CV przeznaczony głównie dla tych osób, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową. Ten wzór CV sprawdzi się podczas aplikacji na dowolne stanowisko oraz do każdej firmy.

Zalety CV Sand:

Ten darmowy szablon CV jest polecany dla: CV Ucznia, CV Studenta, CV Barmana

gotowy szablon do pobrania za darmo


kreator cv

Jak napisać CV za darmo — najważniejsze wskazówki

Magdalena Światłowska
Współtwórczyni CraftCv. Z wykształcenia Grafik Komputerowy. Odpowiada za identyfikacje wizualną CraftCv oraz projekty szablonów. Uwielbia testować, analizować różne rozwiązania i strategie marketingowe. Jest zwolenniczką sumiennego budżetowania, organizacji i planowania :)

W przerwach od CraftCv aktywnie spędza czas na siłowni, biega i jeździ na rowerze. Ostatnio jej pasją stał się taniec (bachata) i to tej aktywności poświęca najwięcej czasu. Wielka miłośniczka kotów!