Szablony Curriculum Vitae: Klasyczne i Nowoczesne - Pobierz w PDF

Szablony Curriculum Vitae do pobrania w PDF. Który szablon CV wybrać? Jak uzupełnić wzór CV? Sprawdź nasz poradnik i skorzystaj z Kreatora.
szablony curriculum vitae
Share
Wszyscy jesteśmy wizualnymi stworzeniami. Nasze pierwsze wrażenia zawsze opierają się na estetyce, symetrii i obrazach. Starannie dobieramy ubrania na rozmowę kwalifikacyjną, dlaczego nie mielibyśmy włożyć takiego samego wysiłku w wygląd naszego CV? To nasz główny ambasador przed jakimkolwiek fizycznym spotkaniem!

Gotowe wzory Curriculum Vitae dostępne do pobrania w formacie PDF na naszej stronie są podzielone w taki sposób, że łatwo dopasujesz je do określonych zawodów czy branż.


W tym artykule znajdziesz:
  • Szablony Curriculum Vitae do wypełnienia (Wzory CV Klasyczne i CV Nowoczesne)
  • O czym pamiętać wybierając szablon Curriculum Vitae?
  • Porady jak uzupełnić szablon Curriculum Vitae
  • BONUS: darmowe wzory CV, gotowe do pobrania w PDF

GOTOWY SZABLON CURRICULUM VITAE- WARTO KORZYSTAĆ?

O rany, ile razy zadawaliśmy sobie to pytanie w przeszłości! Za każdym razem, gdy staraliśmy się o nową pracę, była to jedna z pierwszych rzeczy, które przyszły nam do głowy.

„Czy używanie szablonu do mojego CV jest w porządku? Czy powinienem użyć szablonu CV, czy powinienem utworzyć własny? Moje umiejętności projektowe są trochę ograniczone… Ach, co mam zrobić?”.

W rzeczywistości szablony i gotowe wzory Curriculum Vitae mogą być bardzo pomocne!


Wskazówka: Życiorys to nie jest podsumowanie Twojego życia, ale dokument marketingowy zaprojektowany, aby przyciągnąć pracodawców do Ciebie. Rekruter spędza średnio siedem sekund, decydując, czy jest zainteresowany Twoim CV czy nie.Dzisiaj wyjaśnimy Ci, jak powinno wyglądać skuteczne curriculum vitae, oraz przedstawimy kilka na sprawdzonych wzorów CV, które na pewno nie ujdą uwadze Twojego potencjalnego pracodawcy.

CURRICULUM VITAE — 10 SZABLONÓW DO WYPEŁNIENIA
 I POBRANIA W PDF


Curriculum Vitae — szablon CV dla kreatywnych

Idealne dla: CV dla Marketingowca, CV Grafika

kreatywny szablon curriculum vitae

CV Kreatywne jest wyraziste, a barwa gra w nim pierwsze skrzypce. Takie CV nadaje się dla osób poruszających się w branżach graficznych, marketingowych, stricte reklamowych, ponieważ przekazuje informację zarówno o kreatywności kandydata (niezbędnej w tych branżach), jak i o jego profesjonalizmie.
  • Zdecydowanie wyróżnia się spośród innych życiorysów
  • Oryginalny design i barwna kolorystyka
  • Dobry dla tych, którzy nie lubią typowych rozwiązań i powtarzalnych motywów.

Chcesz stworzyć Kreatywne CV lecz nie wiesz jak to zrobić? Poznaj Kreator CV w którym stworzysz nowoczesne CV w kilka minut - bez znajomości programów graficznych. Zyskaj nawet 3 razy więcej ofert pracy. Przeczytaj: Kreatywne CV

Curriculum Vitae — szablon CV nowoczesny

Idealne dla: CV Trenera, CV Kosmetyczki

nowoczesny szablon curriculum vitae

Nowoczesne kolory dokumentu i pozwolą na prezentację Twojej osoby w ciekawy i nieszablonowy sposób. Dzięki swojej kompozycji szablon CV jest uniwersalny i można go z powodzeniem stosować w wielu branżach.


Curriculum Vitae — szablon CV klasyczny

Dobre CV dla: CV dla Magazyniera, CV Sprzedawcy

klasyczny szablon cv

Potrzebujesz prostego i klasycznego szablonu CV? Nie pracujesz w branży kreatywnej? To CV nadaje się dla każdego kandydata. Taki szablon curriculum Vitae charakteryzuje się prostym układem treści i przejrzystością.

Curriculum Vitae — szablon CV profesjonalny

Idealne dla: CV Księgowej

szablon curriculum vitae profesjonalny

Chcesz zrobić wrażenie na rekruterze wysyłając mu komplet profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych? Idealnie sprawdzi się profesjonalny szablon curriculum Vitae. Taki życiorys wymaga stonowanych i klasycznych rozwiązań. Jego główną zaletę stanowi umiejętne łączenie elegancji z profesjonalizmem.
  • Czytelnie i przejrzyście przedstawia ważne informacje o kandydacie
  • Szablon Curriculum Vitae charakteryzuje się prostym układem treści i przejrzystością
  • Polecany dla osób aplikujących na stanowiska w korporacjach i dużych firmach

Chcesz przygotować profesjonalne Curriculum Vitae bez zdjęcia? Skorzystaj z naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony CV do wypełnienia

JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI SZABLON CURRICULUM VITAE? Badania pokazują, że na jedno oferowane stanowisko, odpowiada ok. 50 zainteresowanych. Co prawda rekruter poświęca średnio 4 minuty na przeczytanie CV, ale to pierwsze 6 sekund decyduje o tym, czy aplikacja zostanie odrzucona, czy czytana dalej.

jak napisać skuteczne cv

Wybieranie wzoru CV to z pewnością problematyczna kwestia. Przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na kilka kluczowych kwestii, które sprawią, że pracodawca z chęcią spojrzy na nasze CV. Całość dokumentu powinna prezentować się ciekawie pod względem wizualnym. Szablon Curriculum Vitae powinien wyróżniać się elegancją, jednocześnie musi być czytelny.

Odpowiednio wybrany szablon CV, może znacznie zwiększyć Twoje szanse w rekrutacji na nowe stanowisko pracy.

Wiele osób też nie ma tzw. zmysłu artystycznego, nie zna się na programach graficznych i nie potrafi przygotować szablonu Curriculum Vitae, który jest zarówno funkcjonalny i atrakcyjny pod względem wizualnym. W CraftCv znajdziesz kilkadziesiąt układów CV niezależnie od tego, ile masz doświadczenia. Wybierz motyw, który Ci się podoba i baw się z prostym formatowaniem. Zobacz: 


Podstawy skutecznego szablonu Curriculum Vitae:
Uporządkowana struktura, przejrzystość i wyraźny podział sekcji. Sekcje nie powinny być zbyt „stłamszone”, a równocześnie nie powinny sprawiać, że szablon Curriculum Vitae robi się zbyt duży.
CV powinno prezentować tylko te informacje, które są istotne z punktu widzenia danego procesu rekrutacyjnego. Nasz przyszły pracodawca musi widzieć, że zaangażowaliśmy się w przygotowanie CV i jest ono dedykowane tej, konkretnej rekrutacji.

Eksport zapewnia niezmienność pliku. Nie ma wówczas obawy, że na komputerze pracodawcy coś się przesunie, usunie, że wyświetli się w nieodpowiednim foncie.


Curriculum Vitae — darmowe szablony CV
CV klasyczne – uniwersalne dla każdego zawodu

darmowy szablon curriculum vitae

Darmowe wzory CV dostępne w generatorze CraftCv są idealne dla wszystkich tych, którzy poszukują tradycyjnego CV i schludnego wyglądu dokumentu. Zapoznaj się z naszym programem do CV online i pobierz jeden z darmowych wzorów.

Darmowe szablony CV:

kreator cv

Magdalena Światłowska
Współtwórczyni CraftCv. Z wykształcenia Grafik Komputerowy. Odpowiada za identyfikacje wizualną CraftCv oraz projekty szablonów. Uwielbia testować, analizować różne rozwiązania i strategie marketingowe. Jest zwolenniczką sumiennego budżetowania, organizacji i planowania :)

W przerwach od CraftCv aktywnie spędza czas na siłowni, biega i jeździ na rowerze. Ostatnio jej pasją stał się taniec (bachata) i to tej aktywności poświęca najwięcej czasu. Wielka miłośniczka kotów!