1

CV Handlowiec - Wzór CV dla Przedstawiciela Handlowego

Jeśli jesteś osobą ekstrawertyczną i nastawioną na wynik – idealnym rozwiązaniem może okazać się praca w handlu i sprzedaży. Jak powinno wyglądać CV idealnego handlowca?

CV Studenta - Jak napisać swoje pierwsze CV? [ 6 Porad + Przykład ]

Kiedy pojawia się ogłoszenie o pracę, rekruterzy zasypywani są mnóstwem aplikacji. Wiele nadesłanych CV nawet nie zauważają. Co zrobić, żeby akurat Twoje zauważyli?

Doświadczenie w CV - jak je skutecznie opisać? [5 złotych zasad]

Jak opisać w CV doświadczenie? Czy należy wpisywać tam wszystkie dotychczasowe stanowiska? Przeczytaj o tym w naszym artykule!

Zdjęcie do CV - jakie powinno być? Czego unikać? [ 4 Wskazówki ]

Zdjęcie to ważny element naszego CV. Jeśli dołączasz zdjęcie do CV zadbaj o to, aby pracowało na twoją korzyść, a nie przeciwko Tobie.

8 wskazówek, jak napisać skuteczne CV w 2019 roku

Dowiedz się jak napisać skuteczne CV, które da Ci przewagę nad innymi kandydatami. W artykule znajdziesz kilka ważnych rad, z których dowiesz się jak napisać dobre CV i szybko otrzymać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.

CV Marketing - Wzór CV Specjalista ds. Marketingu

Dobry specjalista ds. marketingu to ktoś, kto skutecznie wypromuje produkt i zwiększy jego sprzedaż. Jak zrobić CV dla specjalisty ds. marktingu i co powinno zawierać?

CV Grafik - Wzór CV dla Grafika Komputerowego

Jesteś zainteresowany pracą na stanowisku grafika komputerowego? W powyższym artykule znajdziesz wzór CV dla grafika oraz inne niezbędne informacje o tym stanowisku.

Jak napisać CV? - Fakty i Mity w 2019 roku

Fakty i mity o pisaniu CV. Czy nasze CV powinno mieć jedna, dwie czy więcej stron? Sprawdź popularne mity na temat pisania aplikacji o pracę!

Jak długie powinno być Twoje CV? [2019]

Piszesz CV. Wiesz, po co to robisz – chcesz zdobyć pracę. Wiesz, co chcesz w nim napisać – dane kontaktowe, co tam wcześniej zawodowo robiłeś. Wiesz, CO napisać. Pozostaje pytanie, JAK – i jak długo?

CV Kucharz - Wzór CV dla Kucharza

Kucharz to osoba z pasją do gotowania. W restauracyjnej rzeczywistości musi wykazać się dobrym smakiem i wysoką odpornością na stres. Chcesz wiedzieć, jak przekonać do siebie Pracodawcę? Przeczytaj nasze rady!