Gotowe wzory CV do wypełnienia [Szablony CV w PDF]

Gotowe wzory CV do wypełnienia online. Program do CV Online - pobierz CV w PDF | +36 szablonów CV do pobrania w PDF | Generator CV
cv do pobrania
Share

GOTOWE WZORY CV - CZY WARTO?

Szukasz pracy. Jesteś bardzo dobrym fachowcem i potrafisz świetnie wykonywać swoje obowiązki. Niestety proces rekrutacji zakłada, że oprócz doświadczenia zawodowego, wykształcenia i rozległej wiedzy, wymaganej na stanowisku, na które aplikujesz, jesteś też wspaniałym grafikiem komputerowym. -i to będącym na bieżąco z trendami sztuk wizualnych. Masz ochotę krzyknąć "jak to?!", prawda?

Dzisiejsze dokumenty aplikacyjne oprócz bogatej treści, która ma bezpośrednio odpowiadać na konkretne ogłoszenie, muszą wyróżniać się także formą. Ma być estetycznie i czytelnie. Warstwa wizualna powinna robić wrażenie. Spośród pozostałych kandydatów trzeba wyróżnić się niebanalną szatą graficzną. Czy to oznacza, że czeka Cię kurs grafika komputerowego "na szybko"? 

Nic bardziej mylnego.
Wystarczy skorzystać z profesjonalnych narzędzi, przyjaznych nawet całkowitym, graficznym laikom.


Wskazówka: Przed rejestracją i pracą z Kreatorem sprawdź koniecznie oceny użytkowników na globalnym serwisie np. TrustPilot (odpowiednik Polskiego Ceneo).  Wiele użytkowników dzieli się tam swoimi opiniami na temat dostępnych w sieci aplikacji/programów. 


opinie na trustpilot craftcv 
Opinie na temat Kreatora CraftCv: https://pl.trustpilot.com/review/craft-cv.com 

PROSTE WZORY CV I PROFESJONALNE SZABLONY ONLINE

Jeśli nie przepadasz za tworzeniem oficjalnych, urzędowych dokumentów lub chcesz po prostu usprawnić proces tworzenia dla siebie profesjonalnego CV - z pomocą przychodzą gotowe wzory CV do wypełnienia i szablony do pobrania w PDF na swój komputer.

W internecie możesz znaleźć proste Kreatory CV, które poprowadzą Cię przez cały proces wypełniania dokumentu, a szata graficzna szablonów profesjonalnie dopełni stworzoną w ten sposób aplikację. To tak, jakby zawodowy grafik poprawił Twoje napisane w Wordzie CV i stworzył rekrutacyjne arcydziełko. Poniżej odpowiemy dlaczego warto skorzystać z takiego rozwiązania

Użycie kreatora CV pozwoli Ci szybko, prosto i skutecznie stworzyć życiorys zawodowy, który będzie zaprojektowany w taki sposób, aby przyciągnąć wzrok rekrutera. A to w dzisiejszych czasach niemal połowa sukcesu.

kreator cv


GOTOWE SZABLONY CV DO WYPEŁNIENIA - ZALETYjak napisac skuteczne cv

JAKI GENERATOR CV WYBRAĆ?

W sieci istnieje wiele wzorów CV do wypełnienia oraz wiele stron z szablonami do pobrania. Niektóre są darmowe, za niektóre trzeba zapłacić.

Pamiętaj, że CV to ważny dokument. Bardzo często zależy od niego Twoja kariera zawodowa i rozwój. Pośrednio przyczynia się do tego, jak będzie wyglądało Twoje życie. Jeśli musisz stworzyć dokumenty aplikacyjne, zrób to dobrze. Jeśli masz skorzystać z pomocy, wybierz profesjonalny kreator lub stronę, gdzie dostępne są naprawdę przemyślane szablony.

Najlepiej, jeśli szablony Curriculum Vitae są stworzone przez wykształconego grafika z uwzględnieniem preferencji osób rekrutujących. HR-specjaliści mają do czynienia z dziesiątkami takich dokumentów na co dzień, potrafią zatem docenić optymalne dla rekrutera formatowanie arkusza.
Ważne! Pamiętaj aby korzystać z zaufanych stron, które są zabezpieczone certyfikatem SSL (ikona kłódki) w adresie strony. Dzięki temu Twoje dane są szyfrowane i bezpieczne. SSL jest aktualnie najskuteczniejszą i najpopularniejszą metodą stosowaną do bezpiecznego przekazu danych przez internet. Technologię tę wykorzystują m.in. wszystkie banki online.

security kreator cv

KREATOR CRAFTCV — PROSTE WZORY CV DO WYPEŁNIENIA
+ 5 PRZYKŁADÓW

Kreator CV to narzędzie, które tak naprawdę wykonuje życiorys za nas. Wystarczy przesłać zdjęcie w odpowiednim wymiarze, wpisać wszystkie niezbędne informacje i dane, wybrać odpowiadający nam szablon i gotowe. CraftCV to przykład kreatora łatwego w obsłudze, pozwalającego na szybkie stworzenie profesjonalnie wyglądającego CV, a przy tym różnorodnego i dopasowującego się do potrzeb użytkownika.

Każda z opisanych wyżej cech, znajduje odzwierciedlenie w jego funkcjach:
gotowe wzory cvGotowy by zacząć pracę z Kreatorem? Radzimy spojrzeć na cenniki Kreatorów dostępnych w internecie. Coraz więcej z nich stosuję taktykę subskrypcyjną tzn. podpinania danych karty z których regularnie, co określony czas (z reguły co 4 tygodnie) pobierane są środki z konta. 

W CraftCv po upływie ważności konta, wygasa dostęp do pobierania dokumentów (konto nie odnawia się automatycznie) i zmienia się na darmowe. W CraftCv nie wiążesz się miesięczną subskrypcją za korzystanie z Kreatora - otrzymujesz wolność i brak zobowiązań.

Cennik CraftCv zobaczysz tutajPRZYKŁADOWE CV STWORZONE W KREATORZE CRAFTCV

Poniżej znajdziesz przykładowe szablony CV do pobrania w formacie w PDF (po rejestracji w Kreatorze CraftCv). Badania pokazują, że na jedno oferowane stanowisko, odpowiada ok. 50 zainteresowanych. Co prawda rekruter poświęca średnio 4 minuty na przeczytanie CV, ale to pierwsze 6 sekund decyduje o tym, czy aplikacja zostanie odrzucona, czy czytana dalej.

KREATYWNY WZÓR DO WYPEŁNIENIA QUEEN

Dzięki zastosowaniu dwóch kolumn, treść jest bardzo czytelna. Został stworzony dla tych, którzy chcą wyróżnić się w procesie rekrutacji wśród innych aplikacji dzięki ciekawej kolorystyce.

kreatywny szablon curriculum vitae


PROSTY WZÓR SAND ZA DARMO DO POBRANIA

Szablon tradycyjny, ale w odświeżającym, nowoczesnym wydaniu. Ten prosty wzór CV nienachalnie wyeksponuje przebieg kariery. CraftCV udostępnia wzór Sand za darmo.

darmowy wzór cv


GOTOWY WZÓR MASTER DO POBRANIA W PDF

Szablon, za którym stoi stwierdzenie, że "mniej znaczy więcej". Ma elegancką formę. Został stworzony dla minimalistów, którzy jednak chcą rzucać się w oczy.

szablon-cv-do-wypelnienia


PROSTY WZÓR DO WYPEŁNIENIA GLORY

Szablon Glory można nazwać spokojnym, stonowanym i pastelowym. Stworzono go z myślą o osobach aplikujących na stanowiska biurowe i administracyjne, ale pasuje do większości treści.

pusty szablon cv


PROFESJONALNY WZÓR CV PROXY

Wzór CV Proxy jest wyrazisty, a barwa gra w nim pierwsze skrzypce, podkreślając zwłaszcza zdjęcie i dane personalne.

gotowe cv do pobrania


TWORZENIE CV W KREATORZE - GARŚĆ INFORMACJI NA KONIEC

Chociaż dzisiejszy rynek pracy wymaga od kandydatów i ich dokumentów aplikacyjnych profesjonalizmu również w zakresie sposobu prezentowania treści, nie trzeba być wykształconym grafikiem, aby sprostać tym oczekiwaniom.

Na korzyść kreatora przemawia to, że do wyboru jest wiele różnego rodzaju wariantów graficznych, dzięki czemu można dostosować wygląd CV do charakteru stanowiska, na które aplikujemy. Warto postawić na sprawdzony kreator, stworzony przez liderów opinii w swojej dziedzinie i posiadający duży wybór wzorów w swojej bazie. 

Generatory CV to duża oszczędność czasu, sposób na poprawnie wyglądu swojego życiorysu i rozmieszczonych sekcji w CV. 

kreator cv

Magdalena Światłowska
Współtwórczyni CraftCv. Z wykształcenia Grafik Komputerowy. Odpowiada za identyfikacje wizualną CraftCv oraz projekty szablonów. Uwielbia testować, analizować różne rozwiązania i strategie marketingowe. Jest zwolenniczką sumiennego budżetowania, organizacji i planowania :)

W przerwach od CraftCv aktywnie spędza czas na siłowni, biega i jeździ na rowerze. Ostatnio jej pasją stał się taniec (bachata) i to tej aktywności poświęca najwięcej czasu. Wielka miłośniczka kotów!