1 2

Wzór CV Handlowiec - Przykładowe CV dla Przedstawiciela Handlowego

Jeśli jesteś osobą ekstrawertyczną i nastawioną na wynik – idealnym rozwiązaniem może okazać się praca w handlu i sprzedaży. Jak powinno wyglądać CV idealnego handlowca?

CV Marketing - Wzór CV Specjalista ds. Marketingu [Przykład]

Dobry specjalista ds. marketingu to ktoś, kto skutecznie wypromuje produkt i zwiększy jego sprzedaż. Jak zrobić CV dla specjalisty ds. marktingu i co powinno zawierać?

CV Grafik - Wzór CV dla Grafika Komputerowego [Przykład]

Jesteś zainteresowany pracą na stanowisku grafika komputerowego? W powyższym artykule znajdziesz wzór CV dla grafika oraz inne niezbędne informacje o tym stanowisku.

CV Kucharza / Kucharki - Jak napisać skuteczne CV + Wzór

Kucharz to osoba z pasją do gotowania. W restauracyjnej rzeczywistości musi wykazać się dobrym smakiem i wysoką odpornością na stres. Chcesz wiedzieć, jak przekonać do siebie Pracodawcę? Przeczytaj nasze rady!

CV Pielęgniarki - Jak napisać skuteczne CV + Wzór

Pielęgniarka to zawód tzw. zaufania społecznego. Dlatego dla Twojego pracodawcy będą przede wszystkim liczyć kompetencje i profesjonalizm. Jak napisać idealne CV pielęgniarki?

CV Sprzedawca - Wzór CV dla Sprzedawcy / Kasjera [Przykład]

Stanowisko sprzedawcy można zaliczyć do kluczowych w firmie handlowej. Jeśli szukasz właśnie takiej pracy, dowiedz się, jak zainteresować swoją kandydaturą potencjalnego pracodawcę.

CV Barmana / Barmanki - Jak napisać skuteczne CV + Wzór

Dowiedz się, jak napisać CV barmana lub barmanki, które zainteresuje pracodawcę. Sprawdź co wpisać aby dostać szybciej pracę!

Wzór CV Pracownik Biurowy - Przykładowe CV dla Pracownika Biurowego

Biuro jest sercem firmy i zwykle również jej twarzą. Powinno funkcjonować sprawnie i stanowić godną wizytówkę. Czego w związku z tym oczekuje się od pracujących tam osób?

CV Kosmetyczka - Wzór CV dla Kosmetyczki - Porady + Przykład

Kosmetyczką z reguły nie zostaje się z przypadku. Jeśli decydujesz się na poszukiwanie pracy w tym zawodzie, z pewnością pielęgnacja urody jest Twoją pasją. Jednak nie tylko Twoją – jak wyróżnić swoje CV na stanowisko kosmetyczki spośród innych?

CV Programisty / Informatyka - Jak napisać CV + Wzór

Jeśli wiesz co oznaczają nazwy PHP, C++, JavaScript czy Python, a ponadto uwielbiasz pracę przy komputerze możesz spróbować swoich sił jako programista. Jak nim zostać i jak będzie wyglądała twoja codzienna praca odpowiadamy w tym artykule.

CV Fryzjera / Fryzjerki - Jak napisać CV + Wzór

Jako mała dziewczynka czesałaś wszystkie lalki i układałaś im najróżniejsze fryzury? A może teraz lubisz eksperymentować z włosami, a do tego jesteś osobą kreatywną i mającą poczucie estetyki? Jeśli tak, to na pewno sprawdzisz się w zawodzie fryzjera

CV Księgowej / Księgowego - Jak napisać CV + Wzór

Chcesz pracować jako księgowa/księgowy? Jeśli lubisz pracę biurową i jesteś osobą dobrze zorganizowaną? Zanim zdecydujesz się aplikować na takie stanowisko przeczytaj poniższy artykuł.

1 2