1 2 3

CV Studenta - Jak napisać swoje pierwsze CV? [6 Porad + Przykład]

Kiedy pojawia się ogłoszenie o pracę, rekruterzy zasypywani są mnóstwem aplikacji. Wiele nadesłanych CV nawet nie zauważają. Co zrobić, żeby akurat Twoje zauważyli?

Doświadczenie w CV - jak je skutecznie opisać? [5 złotych zasad]

Jak opisać w CV doświadczenie? Czy należy wpisywać tam wszystkie dotychczasowe stanowiska? Przeczytaj o tym w naszym artykule!

Zdjęcie do CV - jakie powinno być? Czego unikać? [4 Wskazówki]

Zdjęcie to ważny element naszego CV. Jeśli dołączasz zdjęcie do CV zadbaj o to, aby pracowało na twoją korzyść, a nie przeciwko Tobie.

8 wskazówek, jak napisać skuteczne CV w 2023 roku

Dowiedz się jak napisać skuteczne CV, które da Ci przewagę nad innymi kandydatami. W artykule znajdziesz kilka ważnych rad, z których dowiesz się jak napisać dobre CV i szybko otrzymać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.

Jak napisać CV? - Fakty i Mity w 2023 roku

Fakty i mity o pisaniu CV. Czy nasze CV powinno mieć jedna, dwie czy więcej stron? Sprawdź popularne mity na temat pisania aplikacji o pracę!

Jak długie powinno być Twoje CV? [2023]

Piszesz CV. Wiesz, po co to robisz – chcesz zdobyć pracę. Wiesz, co chcesz w nim napisać – dane kontaktowe, co tam wcześniej zawodowo robiłeś. Wiesz, CO napisać. Pozostaje pytanie, JAK – i jak długo?

Klauzula w CV - wszystko, co powinieneś wiedzieć [CV a RODO 2023]

Czy wiesz, jak ważna jest klauzula o przetwarzaniu danych osobowych? Dlaczego dodanie odpowiedniej klauzuli w CV jest tak ważne? Przeczytasz o niej w poniższym artykule!

Co napisać w e-mailu z CV? Wzór + Praktyczne Porady

Co napisać w mailu z CV do pracodawcy, aby dostać pracę? Jak przygotować wiadomość z cv i listem motywacyjnym? O czym powinieneś pamiętać wysyłając mail z CV?

CV Online - Najlepszy Kreatora CV na 2023

W kilka minut stwórz CV w 2023, które pozwoli ci zdobyć pracę. Stwórz CV Online w kilka minut za pomocą prostego Kreatora.

Zainteresowania w CV - 6 porad jak opisać hobby w CV

Odpowiednio sformułowane hobby w CV do potencjalnego pracodawcy może wzbudzić u niego większe zainteresowanie naszą osobą, czy nawet zaintrygować go. Jak to zrobić?

CV w DOC czy PDF? W jakim formacie przesłać CV?

W jakim formacie wysyłać CV? DOC czy PDF? Jeśli nie wiesz w jakim formacie zapisać swoje CV uwzględnij poniższe rady w swoim wyborze.

CV po angielsku - Przydatne zwroty i wskazówki

Dobre CV po angielsku to mocny atut. Przeczytaj nasz artykuł a dowiesz się jak przygotować skuteczny i poprawny życiorys po angielsku.

1 2 3