CV Online - Najlepszy Kreatora CV na 2024

Kreator CV Online - Stwórz CV szybko i wygodnie. Generator CV Online pozwoli Ci stworzyć nowoczesne CV bez żadnej wiedzy graficznej.
cv online
Share
Ubiegasz się o wymarzone stanowisko w firmie? Brakuje Ci czasu na napisanie wyróżniającego się spośród innych dokumentu rekrutacyjnego?

Osoby prowadzące rekrutację poświęcają średnio kilka minut, by przejrzeć CV. Jeśli więc szukasz wyrazistego sposobu na podkreślenia swoich umiejętności, szablony CraftCv oferują unikatowe projekty, które pomogą Ci się wyróżnić.

Dzięki użyciu naszego Kreatora CV Online będziesz mieć pewność, że wszystkie potrzebne informacje zostały wpisane we właściwe rubryki. Kreator CV pozwala nadać dokumentowi interesujący pod względem graficznym "kształt" - dzięki czemu będzie się w pozytywny sposób wyróżniać spośród innych CV.

JAK DZIAŁA KREATOR CV ONLINE? 

#1 ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO 

Założenie konta w serwisie CraftCV jest i będzie zawsze za darmo. Posiadanie konta w serwisie pozwoli Tobie na dokończenie pracy nad swoim życiorysem w dowolnym momencie.

cv online konto

#2 WYBIERZ SZABLON CV 

Wybierz odpowiadający Tobie wzór CV, zestaw kolorów, czcionkę treści i nagłówków. Masz do wyboru szablony proste i tradycyjne oraz te bardziej odważne, oryginalne i kreatywne.


Wybierz ten wzór CV, który najbardziej oddaje Twój charakter i zwiększ swoje szanse na rozmowę kwalifikacyjną.

kreator cv online


#3 UZUPEŁNIJ DANE W ZAKŁADKACH 

Wprowadź dane przy użyciu przyjaznego edytora treści. Zmieniaj kolory, przeglądaj czcionki, sprawdzaj i edytuj CV Online bez ograniczeń. Dodawaj nowe sekcji i zmieniaj dowolnie ich kolejność. Każdy wzór CV posiada również *8 unikalnych wersji kolorystycznych.

kreator cv online

*W wersji Premium oraz Duo Elite możesz stworzyć CV Online według własnej palety kolorystycznej, tego nie posiada żaden inny Generator CV! CraftCV to jedyne tak zaawansowane narzędzie do tworzenia własnego CV. 

kolory w cv online

To dzięki prostej w obsłudze nawigacji kreatora CV od razu wiadomo, gdzie i jakie treści wpisywać, aby pojawiły się w wyznaczonych miejscach w szablonie. Wypełniając informacje od razu widzisz ich podgląd na wybranym wzorze CV.

Dzięki CraftCv stworzysz CV (oraz List Motywacyjny) również po angielsku oraz z 7 innych językach. 

cv online języki  

#4 WYBIERZ PAKIET 

Aby móc pobierać dokumenty – wybierz odpowiedni pakiet i opłać go poprzez system PayU lub PayPal. Opłata, pozwala na pobieranie niezliczonych ilości CV (oraz listu jeśli wskazuje na to pakiet) przez 7, 30 lub 90 dni. Możesz zmieniać wzory CV, modyfikować treści i pobierać tyle razy, ile chcesz. Żadnych ograniczeń.
Nasze pakiety nie mają odnawialnych subskrypcji - płacisz wtedy kiedy potrzebujesz :)


JAKIE SĄ PAKIETY I CO ZAWIERAJĄ? 


Pakiet FREE

Pakiet STARTER

Pakiet PREMIUM

Pakiet PATRON


Opłata nie ulega automatycznemu przedłużeniu. My gramy w otwarte karty. Bez Twojej zgody żadne dodatkowe koszty nie są i nie będą nigdy naliczane.


#5 DARMOWE CV ONLINE 

W Kreatorze posiadamy 4 darmowe wzory CV. Możesz je edytować i pobierać po założeniu bezpłatnego konta w CraftCv. Są one oznaczone niebieską przepaską „FREE CV”. Darmowe szablony możesz pobierać nieograniczoną ilość razy. Darmowe szablony CV Online posiadają logo CraftCV w dolnym prawym rogu

darmowe cv online

DLACZEGO WYBRAĆ CRAFTCV? 

Oszczędność czasu
Profesjonalne CV Online można stworzyć w zaledwie kilka minut. To bardzo wygodne i pomocne narzędzie dla każdego, kto szuka pracy.

Jest wygodny i łatwy w obsłudze
Program działa w Twojej przeglądarce, dzięki czemu w każdej chwili i z każdego miejsca możesz go bezproblemowo otworzyć i dokończyć pracę nad swoim CV. Potrzeba Tobie jedynie dostępu do Internetu oraz zainstalowanej przeglądarki Chrome lub Firefox.

Bezpieczeństwo Danych
Twoje dane są całkowicie bezpieczne. Nasz serwis jest zatwierdzony przez GIODO (Generalny Inspektorat Ochrony Danych Osobowych) zgodnie z wymogami polskiego prawa. Nr księgi 172934.

Wiele styli CV Online
Program do CV Online pozwala na wybieranie jednego z wielu dostępnych wzorów graficznych, dzięki czemu Twój życiorys będzie dopasowany np. do stylu pracy i charakteru firmy, do której aplikujesz.

CV w odpowiednim formacie
Kreator generuje życiorys w PDF – bezpieczny format. Załączenie go daje pewność, że życiorys będzie prezentował się tak samo, niezależnie od tego, jakim oprogramowaniem dysponuje odbiorca wiadomości.

kreator cv online glory


Śledząc najnowsze trendy tworzymy nietypowe, a zarazem atrakcyjne wzory Curriculum Vitae. Z naszą pomocą, w nowoczesny sposób wyróżnisz się pośród innych kandydatów i pokażesz swoją innowacyjność.

Bez względu na to, czy jesteś prawnikiem pracującym w korporacji czy stylistą wnętrz w branży kreatywnej, nasi graficy zaprojektowali dla Ciebie szeroką gamę szablonów, które są odpowiednie do każdej branży, w jakiej pracujesz.

Pamiętaj, pierwsze wrażenie po otworzeniu CV jest niemalże tak samo ważne, jak wrażenie, które robimy po przekroczeniu progu pokoju osoby rekrutującej.
Różnica polega na tym, że jeśli zrobimy złe wrażenie za pomocą CV - do rozmowy rekrutacyjnej może jednak nie dojść. 

Magdalena Światłowska
Współtwórczyni CraftCv. Z wykształcenia Grafik Komputerowy. Odpowiada za identyfikacje wizualną CraftCv oraz projekty szablonów. Uwielbia testować, analizować różne rozwiązania i strategie marketingowe. Jest zwolenniczką sumiennego budżetowania, organizacji i planowania :)

W przerwach od CraftCv aktywnie spędza czas na siłowni, biega i jeździ na rowerze. Ostatnio jej pasją stał się taniec (bachata) i to tej aktywności poświęca najwięcej czasu. Wielka miłośniczka kotów!